Powrót do listy artykułów

19 października 2023

Ważna Informacja Zawody

Drodzy rodzice, ponieważ dla dzieci będzie to wyjątkowe wydarzenie i stres z tym związany, bardzo proszę o dostosowanie się do informacji organizacyjnych.

Z racji bardzo dużej ilości osób zgłoszonych oraz komfortu uczestników zawodów, wprowadza się harmonogram wejść na obiekt dla poszczególnych roczników :

  • Zawodnicy z rocznika 2013 i młodsi (dystans 25 metrów), zbiórka 9:00.

  • Zawodnicy z rocznika 2012 i starsi (dystans 50 metrów), zbiórka 10:50.

Miejsce zbiórki: schody w holu główny basenu Aquarius Kopernik, al. Wojciecha Korfantego 18, Zabrze. W przypadku gdy startuje rodzeństwo gdzie każde dziecko jest innego rocznika to proszę przyjechać na zbiórkę o 9:00. 

Osoba do której należy się zgłaszać na zbiórce: Pani Trener Alicja - różowa koszulka Szkoły Pływania Lena. 

Przypominamy o opłacie startowej w kwocie 14 zł na konto szkoły.

 

Dodatkowe informacje:

  • W przypadku braku miejsc parkingowych na terenie Zabrzańskiego Kompleksu Rekreacji prosimy o pozostawienie pojazdów na parkingu LIDL lub OBI po drugiej stronie ulicy. Prosimy nie parkować na chodniku w stronę kościoła, ponieważ grozi to mandatem ze strony służb miejskich.
  • Szatnia na odzież wierzchnią SAMOOBSŁUGOWA tylko dla zawodników i trenerów w ograniczonej liczbie. Szafki na kluczyk (moneta zwrotna 2zł). Na czas zawodów na 1 piętrze obiektu w salce fitness będą wieszaki umożliwiające zostawienie kurtek na własną odpowiedzialność.
  • Na terenie pływalni w dniu zawodów będzie czynny punkt gastronomiczny.
  • Na niecce basenu przebywają tylko trenerzy i zawodnicy. Dopuszcza się wstęp jednego rodzica dziecka z rocznika 2016 i młodsi, na hale basenową tylko i wyłącznie w klapkach.
  • Przypominamy że na basenie jest bardzooooo ciepło a emocję związane ze startem jeszcze na pewno podniosą temperaturę.
  • 1 szafka przypada na więcej niż jednego zawodnika. W celu łatwiejszej koordynacji otwierania szafek przez trenerów proponuje się, aby każdy zawodnik chował rzeczy do torby, a później torbę chował do szafki. Proponuje się również aby każdy uczeń miał już strój startowy na sobie co ograniczy czas na przebranie się. Dopuszcza się również możliwość zabrania torby z rzeczami przez rodzicowi który będzie miał torbę przy sobie podczas zawodów. 

 

ZACHĘCAMY DO GŁOŚNEGO DOPINGU !!

Dla nas już każdy uczestnik jest mistrzem !! 

 

 

Design and implementation: biuro.desigmo@gmail.com

Copyright © 2022 Szkoła Pływania Lena, wszelkie prawa zastrzeżone