Miejsce zajęć

Basen Ruda | Ruda Śląska

Zajęcie odbywają się na pływalni krytej „RUDA” w Rudzie Śląskiej przy ulicy Chryzantem 10.

Przejdź do kontaktu

Dni i godziny zajęć: Poniedziałek 18:00, 19:00 / Wtorki 18:00 / Środa 17:00, 18:00 / Czwartek 17:00 / Piątek 18:00, 19:00

 

 

Basen kryty w Rudzie jest nowoczesnym oraz jednym z największych tego typu kompleksem w mieście. Obiekt ten służy mieszkańcom miasta w zakresie sportu i nauki pływania, a także rekreacji i zabaw wodnych. Zachęcając do zabawy i wypoczynku, proponujemy korzystanie z wielu wodnych atrakcji.

Część parterowa budynku przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podstawową zaletą naszego obiektu jest kompleksowość proponowanych usług dzięki czemu trafiamy z ofertą do wszystkich klientów zainteresowanych zdrowym, sportowym stylem życia, bez względu na wiek, a także do całych rodzin znajdujących u nas miejsce wypoczynku i relaksu. Na pierwszym piętrze znajduje się sauna, solarium, siłownia.

 

Do dyspozycji klientów przeznaczony jest basen sportowy 25-metrowy (ze względu na głębokości od 1,35m do 1,95m przeznaczony jest tylko dla osób pływających!), basen rekreacyjny z masażami oraz 50 metrowa zjeżdżania.

Basen wyposażony jest w instalację uzdatniania wody oddzielną dla każdej z niecek. Zastosowano zamknięty system uzdatniania z przelewem czynnym. Jego zaletą jest utrzymywanie lustra wody w idealnej czystości.

 

Charakterystyka basenu

kompetentna, w pełni zaangażowana kadra trenerów

Profesjonalna

Design and implementation: biuro.desigmo@gmail.com

Copyright © 2022 Szkoła Pływania Lena, wszelkie prawa zastrzeżone