ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

coachIndywidualne lekcje pływania przeznaczone są zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Aby nauka pływania była efektywniejsza, indywidualne zajęcia pływackie prowadzone są tylko dla jednej lub dwóch osób. Dzięki temu kursanci znacznie szybciej uczą się podstawowych, a następnie bardziej zaawansowanych, technik, a także doskonalą już nabyte umiejętności.Ta forma nauki sprawdzą się także w przypadku dzieci mających problem ze skupieniem uwagi lub dyscypliną na zajęciach grupowych, lub tych, które opuściły grupowe kursy nauki pływania i chcą nadrobić zaległości. Indywidualne zajęcia trwają 45 minut, mogę odbywać się o każdej porze dnia, także w weekendy. Uczeń ma także okazję porozmawiać z trenerem o szczegółach treningów oraz specjalnym programie przygotowanym wyłącznie dla nich, mającym na celu skorygowanie pływackich błędów. Terminy zajęć ustalane są indywidualnie, dzięki czemu kursanci mogą elastycznie dopasować czas przeznaczony na naukę pływania do czasu pracy lub nauki. Indywidualne lekcje pływania polecamy także wszystkim tym, którzy chcą doszkolić swoje umiejętności pływackie przed przystąpieniem do egzaminów wstępnych na uczelnie lub do szkół sportowych.

Cennik biletów wstępu na basen Mosir Ruda Śląska w przypadku korzystania z zajęć indywidualnych:

 • Normalny – 11,00 zł
 • Szkolny – 6,00 zł
 • Ulgowy – 9,00 zł (dotyczy studentów do 25 roku życia, seniorów 60+, rencistów, osób niepełnosprawnych oraz członków WOPR)
 • Osoba niepełnosprawna (dziecko) – 4,50 zł
 • Rudzka Karta Rodzina 3+ (-50 % od cen biletów)
 • Rudzka Karta Seniora 60+ – do 15.00 – 6 zł, po 15.00 – 7 zł
 • Karnet normalny 10 wejściowy – 99,00 zł
 • Karnet ulgowy – 81,00 zł
 • Karnet szkolny – 54,00 zł

REGULAMIN INDYWIDUALNYCH LEKCJI PŁYWANIA

 1. Organizatorem Indywidualnych Lekcji Pływania jest Szkoła Pływania Lena.
 2. Zajęcia odbywają się na basenie „Ruda” w Rudzie Śląskiej , gdzie o wyborze rodzaju niecki do nauki, bądź doskonalenia pływania decyduje trener w zależności od posiadanych przez klienta , umiejętności pływackich oraz rodzaju dostępnej niecki na basenie.
 1. Indywidualna Lekcja Pływania obejmuje 45 minut zajęć w wodzie pod okiem instruktora pływania lub trenera pływania.
 2. Cena Indywidualnych Lekcji Pływania nie obejmuje biletu wstępu na pływalnię.
 3. Zapisy na lekcje przyjmowane są z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem  : Telefonicznie pod numerem tel. 513-661-991 lub elektronicznie na adres e-mail: [email protected]
 4. Płatność za lekcje, odbywa się w formie płatności na konto bankowe Szkoły Pływania Lena lub gotówką bezpośrednio u osoby prowadzącej lekcje. Opłata nie podlega zwrotowi.
 5. Istnieje możliwość, bez ponoszenia kosztów finansowych zapłaconej lekcji, wyłącznie z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem: przeniesienia ustalonej lekcji, odwołania ustalonej lekcji, informując niezwłocznie o tym fakcie trenera pod numerem tel.513-661-991. W przypadku nie poinformowania o tym fakcie trenera , opłata za ustaloną lekcje przepada.
 1. Wykupienie lekcji jest równoznaczne ze złożeniem oświadczenia o stanie zdrowia zezwalającym na czynne uczestnictwo w zajęciach.
 2. W sytuacji niezrealizowanych zajęć (np. z przyczyn technicznych – awaria na basenie ). Organizator kursu zobowiązuje się zrealizować te zajęcia w innym terminie o czym będzie informować ucznia telefonicznie.
 3. Dokonanie wpłaty jest równoznaczne z przyjęciem w/w regulaminu.