O Nas

Szkoła Pływania „Lena” powstała w 2009 roku a jej założycielem jest Bartosz Kwestorowski – trener pływania kl.II z licencją Polskiego Związku Pływackiego , instruktor pływania ,  absolwent elitarnej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu , płetwonurek, ratownik , sternik motorowodny , wychowawca i kierownik kolonijny oraz organizator licznych obozów sportowo – rekreacyjnych w Polsce i zagranicą. Przygodę z pływaniem rozpoczynał od najmłodszych lat wspinając się po drabince sukcesu coraz wyżej dzięki trenowaniu w najlepszych klubach między innymi Unia Oświęcim u boku najlepszych trenerów i zawodników w Polsce  takich jak Paweł Korzeniowski (Wielokrotny rekordzista i mistrz Polski, mistrz i dwukrotny wicemistrz świata, wielokrotny mistrz Europy, olimpijczyk). Wieloletnie treningi u boku najlepszych skutkowały zdobywaniu medali w zawodach na szczeblu wojewódzkim , krajowym i międzynarodowym. Dzięki tym doświadczeniom i umiejętnością  zawodniczym to właśnie ON powtarza iż lepiej raz zobaczyć niż 1000 razy usłyszeć.

DCIM109GOPRO

Na naszych zajęciach zapewniamy dzieciom atmosferę, która sprzyja osiąganiu zamierzonych celów, pokonywaniu własnych słabości i dążeniu do osiągnięcia sukcesu .Wierzymy, że umiejętność pływania jest drogą do budowania pewności siebie, samodyscypliny i odwagi w życiu.

W naszej szkole każda lekcja pływania jest świetną przygodą. Wykorzystanie zabawy, twórczego samodzielnego myślenia doprowadza do celu naszych lekcji. Staramy się tak prowadzić zajęcia, dobierać ćwiczenia i zabawy, aby zdobywanie nowych umiejętności było przyjemnością.

Każdy uczy się w swoim tempie, dlatego staramy się dopasować sposób prowadzenia lekcji do indywidualnych predyspozycji ucznia. Nauka w naszej szkole jest łatwa i przyjemna. Mistrzowska i doświadczona kadra, ciekawe lekcje i różnorodność sprzętu sprawiają łatwo przyswajalną kombinację.

Nasza szkoła to nie tylko pływanie , to również liczne obozy sportowo – rekreacyjne organizowane w okresie ferii zimowych i wakacji organizowane cyklicznie od 2011 roku. Nowością w ofercie od 2016 roku będą również weekendy narciarskie czyli wyjazdy na narty odbywające się w soboty i niedziele pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów narciarstwa.

Frekwencja na zajęciach , obozach i kursach oraz zwiększająca się co roku liczba uczniów , utwierdziły nas w przekonaniu, że nasza droga jest właściwa, a podziękowanie i uśmiech naszych podopiecznych, jest dla nas największym uznaniem jako trenerów – instruktorów. Kadra Szkoły Pływania „Lena” stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach szkoleniowych.

Zapraszamy więc na zajęcia w naszej szkole, gwarantując bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz cudowną atmosferę. Pozwól zaprosić się do NASZEGO ŚWIATA !!!!!