OBOZY SPORTOWE

Proszę o dostarczenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika do 9 stycznia 2020 r. bezpośrednio trenerowi Bartosz Kwestorowski lub na e-mail [email protected] 

POBIERZ  KARTA-KWALIFIKACYJNA-UCZESTNIKA-WYPOCZYNKU

Niezbędnik Zakopane 2020

Upowaznienie do podawania lekow

MIEJSCE :

Zakopane należy do najbardziej znanych miejscowości turystycznych Polski. Moda na Zakopane, zauważone w drugiej połowie XIX wieku, nie tylko nie ustaje, ale przyciąga z roku na rok coraz to więcej turystów i wczasowiczów, którzy wyjeżdżając spod Tatr obiecują sobie częste tu powroty. Popularność tę zawdzięcza wielu możliwościom jakie Zakopane oferuje swoim gościom. Zimą – liczne wyciągi i doskonałe warunki uprawiania narciarstwa zarówno przez doświadczonych narciarzy, jak i tych, którzy stawiają pierwsze kroki. Miasto przyciąga też niepowtarzalnym klimatem autentycznej ludowej kultury podhalańskich górali.

TERMIN :

11.01.2020 r. – 17.01.2020 r.

ZAKWATEROWANIE :

Willa Kurant – usytuowana jest w rekreacyjnej części Zakopanego pomiędzy kompleksem narciarskim NOSAL i kolejką na Kasprowy Wierch. W bliskiej odległości od willi znajduje się basen kryty, skocznie narciarskie i początki wielu szlaków turystycznych. Do dyspozycji obozowiczów w miejscu zakwaterowania : sala kominkowa i konferencyjna, bilard, sauna, tenis stołowy, zimowy szałas z miejscem na grilla, ogrodzony skwer z placem zabaw, sala gimnastyczna.

WYŻYWIENIE :

 • Kuchnia polska z nutką kuchni góralskiej . 4 posiłki dziennie ( śniadania oraz kolacje w formie bufetu szwedzkiego , obiady podawane do stołu + podwieczorek )

TRANSPORT :

 • Autobus

PROGRAM :

 • nauka i doskonalenie jazdy na nartach ( Stacja narciarska Małe Ciche ).Nigdy nie jeździłeś ? Nic nie szkodzi nasi wyszkoleni instruktorzy nauczą Cię.
 • treningi pływackie na wynajętym basenie COS Zakopane,
 • zajęcia sportowe na sali gimnastycznej,
 • zajęcia sportowe na świeżym powietrzu,
 • wjazd i zjazd kolejką wagonikową na Gubałówkę,
 • kulig z pochodniami zakończony grillem z góralskimi przysmakami,
 • Snowlandia – czyli Zimowy Park Rozrywki. Magiczne miejsce pełne pozytywnych wrażeń i dobrej zabawy. W skład Snowlandii wchodzi: Tor Saneczkowy, Śnieżny Labirynt Mini-Zoo oraz Śnieżny Zamek i Pałac Królowej Śniegu.
 • jazda na łyżwach,
 • korzystanie z sauny,
 • Snow ZABAWA na Gubałówce gdzie obozowicze skorzystają z atrakcji : kulig na sankach za skuterem śnieżnym – jazda na sankach podpiętych do skutera śnieżnego. Snow rafting – jazda na pontonie za skuterem śnieżnym oraz zimowa rura – dużo śmiechu. Dla chętnych za dodatkową opłatą możliwość samodzielnej jazdy skuterem śnieżnym,
 • wycieczki piesze po Zakopanem,
 • konkursy zjazdów na byle czym, dyskoteki, wieczorne maratony filmowe, kultowe planszówki i wiele innych atrakcji.

CENA : 1199 zł / osoba

Turnus na 30 osób !! Decyduje kolejność zgłoszeń !!

Wiek uczestników od 6  do 16 lat.  

Świadczenie zawarte w cenie :

 • transport busem na trasie Zabrze – Zakopane – Zabrze,
 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie,
 • ubezpieczenie NNW,
 • całodobowa opieka wychowawców , trenerów,
 • realizacja całego programu włącznie z biletami wstępu i przejazdu do wymienionych atrakcji,

Cena nie zawiera :

 • skipassów na stokach narciarskich ( PROMOCJA specjalnie dla naszej szkoły tylko 160 zł na cały pobyt ),
 • wypożyczenia sprzętu narciarskiego w przypadku braku własnego : komplet : narty , buty , kijki , kask w cenie 100 zł .
 • wypożyczenia łyżew w przypadku braku własnych – 7 zł.

JAK SIĘ ZAPISAĆ ??

1.Należy dokonać rezerwacji osobiście lub telefonicznie poprzez kontakt pod numerem 513-661-991 z trenerem Bartoszem Kwestorowskim.

2.Kolejny krok to podpisanie umowy i wpłata zaliczki w kwocie 300 zł / osoba , na konto z umowy w tytule przelewu wpisując imię i nazwisko uczestnika + Zakopane 2020.

WARUNKI PŁATNOŚCI :
ZALICZKA 300 pln w momencie dokonania rezerwacji miejsca. Bez wpłaty rezerwacja nieważna.
RATA 500 pln do 30.11.2019 r.
DOPŁATA DO CAŁOŚCI do 31.12.2019 r.

Dane do wpłaty :

SZKOŁA PŁYWANIA LENA

ul. Klonowa 29/68 , 41-800 Zabrze

Numer konta bankowego : 45 1050 1588 1000 0090 7483 8658

Wspomnienia naszego ostatniej Zimowej Akademii Sportowej w Zakopanem


Ostatnie lata naszej działalności pokazały jak dużym zainteresowaniem cieszą się nasze obozy. Wybór miejscowości nie jest przypadkiem ponieważ są to miejsca aktywnego wypoczynku, relaksu, wyśmienitej zabawy i odkrywania uroków naszej polskiej tradycji oraz zagranicznych wojaży , różnorodności przyrody i kultury. Każdy z naszych obozów , skupia się na specjalnie przygotowanym programie sportowym. Nad jego realizacją czuwa wyspecjalizowana i starannie dobrana kadra instruktorów-trenerów-opiekunów. Są to ludzie z pasją i doświadczeniem w pracy z dziećmi, odpowiedzialni i pomysłowi. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom mnóstwa atrakcji, niespodzianek i dobrej zabawy tak aby spędziły z nami niezapomniane wakacje. Gry i zabawy integracyjne mające na celu poznanie siebie i innych osób w grupie, rozwijanie zaufania i poczucia odpowiedzialności za siebie i grupę. Naszym największym atutem jest bardzo bogaty program obozów. U nas nie ma czasu na nudę. Będziemy bawić się, ćwiczyć i wypoczywać w sposób bezpieczny i ciekawy. Realizować program będziemy w oparciu o możliwości rozwojowe dzieci i młodzieży w tym ich potrzeby i zainteresowania .Oprócz zajęć sportowych na dzieci czeka szereg gier i zabaw integracyjnych, motywacyjnych. Chcemy poprzez przygotowany program rozwijać zainteresowania dzieci, ich wyobraźnię, talenty. Staramy się podejść do każdego dziecka indywidualnie , pokazać że dzięki wytrwałości możliwe jest osiągnięcie każdego, nawet pozornie niedostępnego celu.

Wspomnienia z Letniej Akademii Sportowej 2017 r. w Dąbkach. 


Program obozów obejmuje:

– Doskonalenia rozwoju fizycznego dziecka

– Poznanie podstawowych elementów i przepisów gier zespołowych

– Rozwój sprawności kondycyjnej i koordynacyjnej

– Wpajanie zasad FAIR PLAY

– Naukę współzawodnictwa, a także współpracy w grupie

– Poznanie nowych form aktywnego spędzania czasu wolnego

– Konkursy  miedzy innymi takie jak : „Pokój na medal” – w celu propagowania ładu i porządku,

„Uczestnik na medal” dla promowania wybitnych uczestników.

– Warsztaty pierwszej pomocy – Uczestnicy nauczą się jak należy postępować i jak udzielać pomocy ofiarom różnych wypadków. Są to umiejętności mogące okazać się niezbędne w najmniej spodziewanym momencie i niejednokrotnie ratujące komuś życie.

Każdego dnia na naszym profilu facebookowym będziemy umieszczać informację, zdjęcia i filmiki które będą naszym sprawozdaniem z obozu. Dzięki temu będą mogli Państwo codziennie sprawdzać jak miło, a zarazem intensywnie Wasze pociechy spędzają dzień podczas obozu.

Zachęcamy rodziców do nie dawania dziecku urządzeń elektronicznych ( m.in. telefon , tablet ) na nasze wyjazdy. Jeżeli rodzic da dziecku urządzenie elektroniczne, musi liczyć się z ograniczeniami w użytkowaniu ( wyznaczone pory np. w porze sjesty poobiedniej ). Podczas całego pobytu , dla zapewnienia komunikacji w wyjątkowych sytuacjach rodzic będzie mógł komunikować się bezpośrednio z kierownikiem obozu. Naszym celem jest znalezienie właściwych proporcji między tym , jakie korzyści wnosi postęp techniczny i digitalizacja , a pokazaniem możliwości kreatywnego , ciekawego spędzania czasu bez otaczającej nas wszechobecnej elektroniki.

Przedział wiekowy uczestników oferowanych obozów : od 5 do 17 lat.


DLACZEGO MY ????

Nasze obozy to czas na odpoczynek także dla rodziców, gdyż oddają dziecko w dobre i fachowe ręce wyszkolonej kadry instruktorskiej i trenerskiej.
Zapraszamy również dzieci, które jeszcze nie wyjeżdżały bez rodziców. Uczymy samodzielności, współpracy z grupą, wypełniamy czas zabawą i zajęciami sportowymi tak, aby nie było czasu na tęsknotę za domem, a w razie problemów postaramy się je rozwiązać bezpośrednio z uczestnikami.
Gwarantujemy niezapomnianą atmosferę, wiele wspaniałych przygód, bogaty program, ciekawe nagrody.