OBOZY SPORTOWE

LETNIA AKADEMIA SPORTOWA 2019

POLSKA – JASTRZĘBIA GÓRA

Miejsce : 

Jastrzębia Góra – jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża , będący najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. Wart uwagi jest wyjątkowo malowniczy, wysoki klif, stale rzeźbiony przez morskie fale.

Termin : 06.07.2019 – 14.07.2019

Zakwaterowanie :

Ośrodek „VIS” położony ok. 400 metrów od morza w pobliżu bezpiecznego dojścia do plaży. Do dyspozycji: restauracja, kawiarnia z dyskoteką, sala gier sportowych, sala telewizyjna, video, odtwarzacz CD, sala dyskotekowa ze sprzętem nagłaśniającym, boiska sportowe , stoły do tenisa, bilard, piłkarzyki, rzutki, miejsce na ognisko, grill, bezpłatna wypożyczalnia sprzętu sportowego, plac zabaw. Zakwaterowanie: w pokojach 3 i 4–osobowych z łazienkami, wyposażone w łóżka pojedyncze, szafy z półkami i wieszakami, szafki i lampki nocne, stoliki, krzesła, TV.

Wyżywienie : 

3 posiłki dziennie + podwieczorek.

Transport :

Autokar klasy LUX

Program : 

 • plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika
 •  turnieje obozowe. Spartakiada obozowa , obozowa liga mistrzów w piłkę nożną , turniej w ping ponga ,turniej w siatkówkę plażową, wybory miss i mistera obozu , turniej twistera , konkursy gier planszowych,
 • gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu m.in.: piłka nożna na sztucznej trawie oraz piłki nożna plażowa, siatkówka plażowa, badminton, koszykówka, hokej na trawie, ping pong,
 • projekcie filmowe dostosowane do wieku uczestników oraz nagranie naszego własnego filmu obozowego (wcielimy się w rolę reżyserów, aktorów, operatorów kamery i dziennikarzy),
 • gry integracyjne. m.in.: palant, wyścigi rzędów, taneczne pobudki, gra w zbijanego i inne,
 • dyskoteki , ognisko,
 • wizyta w latarni morskiej Rozewie,
 • gry i zabawy terenowe: podchody w lesie, gry na orientacje w terenie.

Cena : 1799 PLN / osoba

Cena zawiera:

1) transport autokarem LUX (wc, video, klimatyzacja) + opłaty drogowe,
2) pobyt w Ośrodku „VIS” zakwaterowanie w pokojach 3, 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
3) wyżywienie 3 posiłki dziennie + podwieczorek + suchy prowiant na drogę powrotną,
4) opiekę medyczną, opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców – trenerów,
5) ubezpieczenie TU AXA Polska NNW 5.000 PLN,
6) podatek VAT.

Wycieczka fakultatywna nieobowiązkowa dodatkowo płatna :

„Trójmiasto inaczej – odkryj tajemnice otaczającego świata” – autokarowa wycieczka, w programie m.in. wizyta w Centrum Nauk Eksperymentalnych Gdynia , w interaktywny sposób i w formie zabawy przybliży odwiedzającym przyrodę, m.in. na własnej skórze doświadczą trzęsienia ziemi, sprawdzą jak widzą zwierzęta, wcielą się w inżynierów tworząc ogromny wir wody, przyswoją istotę elektryczności i magnetyzmu, poznają w jaki sposób prawa fizyki ułatwią podniesienie samochodu jedną ręką, poznają świat wynalazków Leonarda da Vinci, na zakończenie super zabawa w STREFA ZOLTAR , m.in. LaserTag – czyli tzw. laserowy paintball, System Lasertag ZOLTAR pozwala przenieść do realnego świata doświadczenia znane z takich gier jak Call of Duty czy Counter Strike ( CS). Pełna rejestracja trafień, wyjątkowy klimat areny sprawią że przeniesiesz się na prawdziwe pole bitwy! A po walce otrzymacie statystyki z określeniem najlepszego strzelca lub gra w ARCHERY TAG będziecie mogli strzelać i toczyć drużynowe potyczki z użyciem prawdziwych łuków i bezpiecznych strzał. Sala 250m2 posiada dmuchane przeszkody, muzykę i światła efektowe. Wszyscy uczestnicy dostają maski oraz kamizelki ochronne, dzięki czemu całość przebiega w całkowicie bezpiecznych warunkach.
Cena wycieczki 100 zł/os.


Warunki płatności:

 • Zaliczka 200 zł w momencie dokonania zapisu ( bez opłaty umowa oraz rezerwacja jest nieważna ),
 • rata 400 PLN/os. do 15.02.2019 r.,
 • rata 500 PLN/os. do 30.03.2019 r.,
 • rata 500 PLN/os. do 30.04.2019 r.,
 • dopłata do całości do 30.05.2019 r.,

Konto:

Szkoła Pływania Lena , ul.Klonowa 29/68 , 41-800 Zabrze
Numer konta bankowego : 45 1050 1588 1000 0090 7483 8658
Prosimy w tytule przelewu wpisać imię nazwisko uczestnika z dopiskiem Hiszpania lub Jastrzębia Góra.

Jak się zapisać :

Zadzwoń 513-661-991 lub napisz [email protected] , zapytaj o dostępność miejsc , podpisz umowę i wpłać zaliczkę.

Oświadczamy, że posiadamy wszelkie uprawnienia prawem przepisane do świadczenia usług turystycznych. Imprezy dla dzieci i młodzieży organizowane są zgodnie z przepisami Ministerstwa Edukacji Narodowej.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁATY ZALICZKI.

Wspomnienia z poprzednich edycji Letnich Akademii Sportowych organizowanych przez nas :


Ostatnie lata naszej działalności pokazały jak dużym zainteresowaniem cieszą się nasze obozy. Wybór miejscowości nie jest przypadkiem ponieważ są to miejsca aktywnego wypoczynku, relaksu, wyśmienitej zabawy i odkrywania uroków naszej polskiej tradycji oraz zagranicznych wojaży , różnorodności przyrody i kultury. Każdy z naszych obozów , skupia się na specjalnie przygotowanym programie sportowym. Nad jego realizacją czuwa wyspecjalizowana i starannie dobrana kadra instruktorów-trenerów-opiekunów. Są to ludzie z pasją i doświadczeniem w pracy z dziećmi, odpowiedzialni i pomysłowi. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom mnóstwa atrakcji, niespodzianek i dobrej zabawy tak aby spędziły z nami niezapomniane wakacje. Gry i zabawy integracyjne mające na celu poznanie siebie i innych osób w grupie, rozwijanie zaufania i poczucia odpowiedzialności za siebie i grupę. Naszym największym atutem jest bardzo bogaty program obozów. U nas nie ma czasu na nudę. Będziemy bawić się, ćwiczyć i wypoczywać w sposób bezpieczny i ciekawy. Realizować program będziemy w oparciu o możliwości rozwojowe dzieci i młodzieży w tym ich potrzeby i zainteresowania .Oprócz zajęć sportowych na dzieci czeka szereg gier i zabaw integracyjnych, motywacyjnych. Chcemy poprzez przygotowany program rozwijać zainteresowania dzieci, ich wyobraźnię, talenty. Staramy się podejść do każdego dziecka indywidualnie , pokazać że dzięki wytrwałości możliwe jest osiągnięcie każdego, nawet pozornie niedostępnego celu.

Wspomnienia z Letniej Akademii Sportowej 2017 r. w Dąbkach. 


Program obozów obejmuje:

– Doskonalenia rozwoju fizycznego dziecka

– Poznanie podstawowych elementów i przepisów gier zespołowych

– Rozwój sprawności kondycyjnej i koordynacyjnej

– Wpajanie zasad FAIR PLAY

– Naukę współzawodnictwa, a także współpracy w grupie

– Poznanie nowych form aktywnego spędzania czasu wolnego

– Konkursy  miedzy innymi takie jak : „Pokój na medal” – w celu propagowania ładu i porządku,

„Uczestnik na medal” dla promowania wybitnych uczestników.

– Warsztaty pierwszej pomocy – Uczestnicy nauczą się jak należy postępować i jak udzielać pomocy ofiarom różnych wypadków. Są to umiejętności mogące okazać się niezbędne w najmniej spodziewanym momencie i niejednokrotnie ratujące komuś życie.

Każdego dnia na naszym profilu facebookowym będziemy umieszczać informację, zdjęcia i filmiki które będą naszym sprawozdaniem z obozu. Dzięki temu będą mogli Państwo codziennie sprawdzać jak miło, a zarazem intensywnie Wasze pociechy spędzają dzień podczas obozu.

Zachęcamy rodziców do nie dawania dziecku urządzeń elektronicznych ( m.in. telefon , tablet ) na nasze wyjazdy. Jeżeli rodzic da dziecku urządzenie elektroniczne, musi liczyć się z ograniczeniami w użytkowaniu ( wyznaczone pory np. w porze sjesty poobiedniej ). Podczas całego pobytu , dla zapewnienia komunikacji w wyjątkowych sytuacjach rodzic będzie mógł komunikować się bezpośrednio z kierownikiem obozu. Naszym celem jest znalezienie właściwych proporcji między tym , jakie korzyści wnosi postęp techniczny i digitalizacja , a pokazaniem możliwości kreatywnego , ciekawego spędzania czasu bez otaczającej nas wszechobecnej elektroniki.

Przedział wiekowy uczestników oferowanych obozów : od 5 do 17 lat.


DLACZEGO MY ????

Nasze obozy to czas na odpoczynek także dla rodziców, gdyż oddają dziecko w dobre i fachowe ręce wyszkolonej kadry instruktorskiej i trenerskiej.
Zapraszamy również dzieci, które jeszcze nie wyjeżdżały bez rodziców. Uczymy samodzielności, współpracy z grupą, wypełniamy czas zabawą i zajęciami sportowymi tak, aby nie było czasu na tęsknotę za domem, a w razie problemów postaramy się je rozwiązać bezpośrednio z uczestnikami.
Gwarantujemy niezapomnianą atmosferę, wiele wspaniałych przygód, bogaty program, ciekawe nagrody.