Miejsce zajęć

 

Basen Ruda – Ruda Śląska

Zajęcie odbywają się na pływalni krytej „RUDA” w Rudzie Śląskiej przy ulicy Chryzantem 10.

Charakterystyka basenu

Basen kryty w Rudzie jest nowoczesnym oraz jednym z największych tego typu kompleksem w mieście. Obiekt ten służy mieszkańcom miasta w zakresie sportu i nauki pływania, a także rekreacji i zabaw wodnych. Zachęcając do zabawy i wypoczynku, proponujemy korzystanie z wielu wodnych atrakcji. Część parterowa budynku przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podstawową zaletą naszego obiektu jest kompleksowość proponowanych usług dzięki czemu trafiamy z ofertą do wszystkich klientów zainteresowanych zdrowym, sportowym stylem życia, bez względu na wiek, a także do całych rodzin znajdujących u nas miejsce wypoczynku i relaksu. Na pierwszym piętrze znajduje się sauna, solarium, siłownia.

Do dyspozycji klientów przeznaczony jest basen sportowy 25-metrowy (ze względu na głębokości od 1,35m do 1,95m przeznaczony jest tylko dla osób pływających!), basen rekreacyjny z masażami oraz 50 metrowa zjeżdżania.
Basen wyposażony jest w instalację uzdatniania wody oddzielną dla każdej z niecek. Zastosowano zamknięty system uzdatniania z przelewem czynnym. Jego zaletą jest utrzymywanie lustra wody w idealnej czystości.

Dni i godziny zajęć :

Poniedziałek 18:00 , 19:00

Środa 18:30

Czwartek 17:00

Piątek 18:00 , 19:00


Basen OSiR Bytom , ul. Parkowa 1.

Pływalnia Kryta OSiR w Bytomiu oferuje basen sportowy z wydzielonym torem do nauki pływania o wymiarach 25m x 10,70m i głębokości do 2,00m , basen rekreacyjny z atrakcjami (bicze wodne, gejzery, masażer karku) o wymiarach 6m x 10,70m i głębokości 0,9m – 1,2m , zjeżdżalnia.
Ponadto na terenie obiektu: siłownia , sauna.
Dni i godziny zajęć : Środy 17:00.